HAKKIMIZDA

 
A DANIŞMANLIK VE EĞİTİM HİZMETLERİ; kuruluşların sistem kurma, belgelendirme ve eğitim ihtiyaçlarına DEĞER KATAN, GÜVENİLİR, EKONOMİK ve ZAMANA SAYGILI çözümler sunan bir danışmanlık firmasıdır.

Bünyemizde; konularında deneyimli aynı zamanda bir çoğu IRCA onaylı denetçilerden oluşan uzman kadromuz ve çözüm ortaklarımız ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz. 

Unutmayınız;danışmanlık sizlere SADECE doğruları ve yanlışları gösterip yönlendirmek değildir. Bizler bunun yanında verdiğimiz hizmet ile tespit ettiğimiz doğru ve yanlışları sizlerin de görmenizi sağlamayı ve kurduğumuz sistemlerin uygulanmasında ekibimiz ile birlikte birebir katılarak başarınızı en iyi şekilde yakalamayı hedeflemekteyiz. 

Amacımız; verdiğimiz danışmanlık ve eğitim hizmetlerinin kuruluşa getirisinin en üst düzeyde "A KALİTEDE" olmasını sağlamak, yaratıcı, anlaşılır ve uygulanabilir çözümler sunmaktır. 

Zaman hepimizi değişime zorlamaktadır. Oysa, değişimin zorunluluk değil seçimimiz olması bizim elimizdedir. Logomuzda ifade etmeye çalıştığımız gibi ZAMAN ve KİŞİLER farklı olabilir, kafa kafaya vererek fikirleri birleştirmektir doğru olan. BAŞARI ve KALICILIK için değişim ve gelişiminizde ilk adımınızı bizimle atın.